Filozofia iCDE

Efektywny proces wspierany technologią

Nowoczesny system
CDE dla każdego.

iCDE to platforma klasy Common Data Environment. Stworzyliśmy ją, bazując na wieloletnim doświadczeniu projektantów systemu na inwestycjach budowalnych w Polsce, Wielkiej Brytanii i Skandynawii tak, aby odpowiadała realiom polskiego rynku budowlanego.

 • Wolność wyboru

  Gwarantujemy wolność wyboru w każdym tego słowa znaczeniu. Masz pełną swobodę jeśli chodzi o wybór metodyki, w której pracujesz, stosowane standardy nazewnictwa, schematy procesów czy liczbę uczestników projektu i ich uprawnienia. Bez naszej pomocy zrobisz swoje iCDE dokładnie takim, jakiego potrzebujesz. A jeśli chcesz, w dowolnym momencie możesz opuścić iCDE wraz ze swoim projektem zabierając wszystkie pliki wraz z pełną informacją o nich. Tak, abyś mógł z nimi pracować bez iCDE lub posiadać dodatkowy zewnętrzny backup danych.
 • Prostota i elastyczność

  Wierzymy, że to narzędzia są dla człowieka. Nigdy na odwrót. iCDE dostosujesz do potrzeb zespołu, organizacji i pojedynczego użytkownika. Definiowanie procesów (zgodnie z Twoimi wymaganiami) jest łatwe, a wprowadzanie zmian ustawień i standardów projektów na dowolnym jego etapie jest naprawdę bezproblemowe. Z łatwością zmodyfikujesz zdefiniowane lub dodasz nowe procesy, zarządzisz uczestnikami oraz zmienisz standardy nazewnictwa. Wszystko po to, by zarządzanie informacją było proste i intuicyjne.
 • openBIM

  Dostępność i wymiana informacji pomiędzy uczestnikami procesu to klucz do inwestycji zrealizowanej o czasie i w budżecie. iCDE stworzyliśmy z założeniem, aby połączyć wszystkich uczestników procesu na każdym etapie trwania projektu. Dodatkowo wspieramy wykorzystanie plików zapisanych w otwartych standardach (np. w schemacie IFC) oraz integrację danych pochodzących z różnych źródeł. To dla nas jest właśnie OPEN BIM.
 • Nie tylko BIM

  Korzystając z iCDE nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy o BIM. Samodzielnie skonfiguruj swoją platformę. Nazywaj pliki jak tylko chcesz. Określ własne struktury katalogów. iCDE nie wywróci Twojego świata do góry nogami, dokładając Ci pracy. Wręcz przeciwnie. Pracuj tak, jak lubisz i robisz to od lat, a iCDE dodatkowo sprawi, że stanie się to łatwiejsze.
 • Sky is the limit

  Współpraca doskonałych specjalistów IT z praktykami o wieloletnim doświadczeniu w praktycznym wykorzystaniu systemów klasy CDE podczas realizacji inwestycji budowlanych pozwala nam na nieustanne rozwijanie iCDE tak, by odpowiadało na rzeczywiste potrzeby rynku. Stale pracujemy nad nowymi funkcjami tak, by iCDE było najlepszą możliwą platformą klasy Common Data Environment.

Wybieram iCDE

Chcesz się skontaktować?

iCDE to platforma, dzięki której Twoja praca będzie łatwiejsza i bardziej efektywna. Porozmawiajmy o tym, jak możesz wykorzystać je w swojej organizacji.